Prenájom mobilných bufetov

Ponúkame vám možnosť prenájmu mobilných bufetov Štandard ( rozmer 3,5 x 2 m ) v časovom rozmedzí od niekoľkých dní po neobmedzene dlhý čas. Po uplynutí nájmu má prenajímateľ možnosť výhodného odkúpenia mobilného bufetu.

Mobilné jednotky vyhovujú štandardom a predpisom EÚ. Zapojiť sa dajú aj za osobné auto a na ich prepravu stačí vodičský preukaz sk. B. Mobilné jednotky sú ihneď pripravené na prácu.

Mobilný bufet Vám odovzdáme vybavený  v zmysle platných predpisov – interiér je vyrobený z umývateľných povrchov a podláh, vybavený je 2-dresom a umývadlom na umývanie rúk, ohrievačom na teplú vodu, vnútorným systémom na prívod a odtok vody, kompletnou elektroinštláciou s istením a s osvetlením, s technickou kontrolou a na platných EČV.

UPOZORNENIE: Všetky potrebné povolenia k prevádzke (hygiena, colnica, daňový úrad a i.) si vybavuje nájomca sám na svoju živnosť a na svoje náklady!

Ceny sú uvedené bez DPH:
• Mesačný nájom : 450,- €
• Krátkodobý prenájom : 1 až 3 dni - 70,- € / deň, po 3.dni 50,- € / deň
• Víkend : piatok – nedeľa : 240,- €
• Vratná kaucia : 1000,- €
• Dovoz na určené miesto – cena 0,60 EUR/km (počíta sa cesta Nové Zámky – tam a späť)

Miesto prevzatia: Nové Zámky

Pri opakovanom alebo dlhodobom prenájme ponúkame zaujímavé individuálne zľavy.

Prenájom odporúčame dohodnúť vopred, najlepšie písomnou objednávkou. Len v tom prípade máte istotu, že rezervácia vášho zariadenia je istá.

Máte otázky ohľadne prenájmu?